Nowy chodnik przy SP1

Dnia Poniedziałek, 24 Października 2016 13:06 Stanisław Ignaczewski napisał(a)

Witam

Przekazuję radosną wiadomość dotyczącą poprawy Bezpieczeństwa Dzieci przy SP1 przez wykonanie CHODNIKA.
W dalszym ciągu problemem jest opóżnienie w przekazaniu (zamianie) działki nr 165/62 przez LWSM Morena (Gminie miasta Gdańsk ).

Liczymy,że może na spotkaniu dotyczącym poprawy Bezpieczeństwa Dzieci w Szkole  w dniu 3 listopada problem zostanie rozwiązany.

Ostatecznie istnieje możliwość wykonania ok.35 metrów chodnika na terenie działki miejskiej nr 154/4 przy zbliżeniu do budynku dawnego gabinetu weterynaryjnego.

Problemem do rozwiązania będzie brak kilkunastu metrów chodnika na działce LWSM Morena przed furtką wejściową na teren Szkoły.

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie się w rozwiązanie problemu braku chodnika a szczególnie naszemu Radnemu Panu Piotrowi Dzikowi oraz Panom z ZDiZ Tomaszowi Wawrzonkowi i Wiesławowi Szańcy.

Pozdrawiam        W imieniu zespołu d/s Bezpieczeństwa Dzieci Stanisław Ignaczewski

 

Dnia Wtorek, 18 Października 2016 12:59 Wiesław Szańca napisał(a)

Dzień dobry Panie Stanisławie

W  nawiązaniu do Pana maila informuję,  iż  ZDiZ  w Gdańsku   własnym staraniem i na własny koszt wykona chodnik  na dojściu do szkoły  w  zakresie  uzgodnionym  podczas  wspólnej wizji w terenie   udziałem  Pana oraz  p.  Floriana Wojciechowskiego i Tomka  Wawrzonka.  Deklarowany  zakres  robót będzie  obejmował  wykonanie tylko chodnika  i zostanie zrealizowany  w 2017 roku ze środków przeznaczonych na bieżące  utrzymanie dróg.

Roboty  będą mogły być zrealizowane po  przejęciu   terenu  przez  Miasto  ( aktualnie  teren  na którym  planowany jest chodnik w dalszym  ciągu   stanowi własność   LWSM  MOERNA )

W  razie dodatkowych pytań proszę o kontakt tel. xx xx xxx

Pozdrawiam

Wiesław  Szańca

Z-ca Kierownika Działu  Utrzymania Dróg

Zarząd  Dróg i Zieleni  w Gdańsku

Ten wpis został opublikowany w kategorii Korespondencja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *